• Victoria '25 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krijger, Henk deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 09:30SC Millingen 4 - Victoria '25 3Sportpark De Hove
    4 okt. 09:45Victoria '25 3 - Overasseltse Boys 4Sportpark De Ringelenberg
    11 okt. 10:00AVIOS/DBV 5 - Victoria '25 3Sportpark De Hoge Hof - DBV
    25 okt. 09:45DIO '30 5 - Victoria '25 3Sportpark De Gelenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Victoria '25 3 - Batavia 34 - 1
    13 sep.AAC-Olympia 2 - Victoria '25 34 - 1
  • Poulestanden Victoria '25 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aquila 411008443
    2vv Ewijk 611006333
    3Victoria '25 311004133
    4Heumen 411004223
    5AVIOS/DBV 510102201
    6Overasseltse Boys 410102201
    7Blauw Wit 700000000
    8SC Millingen 400000000
    9AAC-Olympia 4100124-20
    10DIO '30 5100136-30
    11Batavia 3100114-30
    12AWC 8100148-40

    Poulestanden Victoria '25 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AAC-Olympia 23300172159
    2SCP 43201161156
    3DIO '30 63102514-93
    4Victoria '25 33003415-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boom, Marcel vdTeamspeler
    Bosch, Michel van denTeamspeler
    Croonen, pascalTeamspelerMiddenvelder
    Driessen, PeterTeamspelerVerdediger
    Geijn, Sven vanTeamspeler
    Gelder, Marco vanTeamspelerVerdediger
    Hol, PieterTeamspeler
    Jansen, ArnoTeamspelerMiddenvelder
    Krijger, Henk deTeamspeler
    Toonen, SanderTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Millingen 4

    VS

    Victoria '25 3

    27 september 202009:30 uur
    Sportpark De Hove KG 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria '25 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd