• onbekend

  • Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 08:30Woezik JO9-4 - Victoria '25 JO9-2JMSportpark Woezik
    8 okt. 09:00ST: Victoria '25/SCD '33 JO10-2GJM - Blauw Wit JO10-3Sportpark De Ringelenberg
    8 okt. 09:00Aquila JO9-2 - ST: Victoria'25/SCD'33 JO9-1JMSportpark De Zeven Morgen
    8 okt. 10:00ST UHC/Batavia JO10-1GJM - Victoria '25 JO10-1JMSportpark Schaarweide
    8 okt. 11:00ST Victoria'25/SCD'33 JO11-1JM - DIO '30 JO11-3Sportpark De Ringelenberg
    8 okt. 14:30ST: Victoria'25/SCD'33 JO17-1 - Kesteren JO17-1Sportpark De Ringelenberg
    9 okt. 09:45Victoria '25 3 - Eendracht '30 3Sportpark De Ringelenberg
    9 okt. 11:00Victoria '25 2 - DSZ 2Sportpark De Ringelenberg
    9 okt. 12:30Spero VR2 - ST: Victoria'25/UHC VR1Sportpark De Pas
    9 okt. 14:30WVW 1 - Victoria '25 1Sportpark De Kamp
    14 okt. 19:30Victoria '25 VR18+1 - Niftrik VR18+1Sportpark De Gelenberg
    14 okt. 20:00Victoria '25 35+1 - SCP 35+1Sportpark De Ringelenberg
    14 okt. 20:30Nijmegen VR18+1 - Victoria '25 VR18+1Sportpark De Gelenberg
    14 okt. 21:00Victoria '25 VR18+1 - Alverna VR18+1Sportpark De Gelenberg
    14 okt. 21:00DIO '30 35+1 - Victoria '25 35+1Sportpark De Ringelenberg
    14 okt. 21:30Victoria '25 35+1 - RODA '28 35+1Sportpark De Ringelenberg
    14 okt. 21:30DIO '30 VR18+1 - Victoria '25 VR18+1Sportpark De Gelenberg
    14 okt. 22:00UHC 35+1 - Victoria '25 35+1Sportpark De Ringelenberg
    16 okt. 10:00SCD '33 2 - Victoria '25 3Sportpark Kremershof
    16 okt. 11:00RODA '28 3 - Victoria '25 2Sportpark De Boshof
    16 okt. 12:00ST: Victoria'25/UHC VR1 - GVA VR2Sportpark De Ringelenberg
    16 okt. 14:30Victoria '25 1 - Aquila 1Sportpark De Ringelenberg
    23 okt. 11:30Eldenia 3 - Victoria '25 2Sportpark Elden
    30 okt. 10:30Kolping-Dynamo 5 - Victoria '25 3Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
    30 okt. 11:00Victoria '25 2 - DIOSA 2Sportpark De Ringelenberg
    30 okt. 12:00ST: Victoria'25/UHC VR1 - WVW VR2Sportpark De Ringelenberg
    30 okt. 14:30Victoria '25 1 - DVSG 1Sportpark De Ringelenberg
    4 nov. 19:30Victoria '25 35+1 - RODA '28 35+1Sportpark De Boshof
    4 nov. 19:30DIO '30 VR18+1 - Victoria '25 VR18+1Sportpark De Ringelenberg
    4 nov. 20:00Victoria '25 VR18+1 - Alverna VR18+1Sportpark De Ringelenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Victoria '25 1 - Batavia 12 - 1
    2 okt.ST: Victoria'25/UHC VR1 - Quick 1888 VR32 - 4
    2 okt.Victoria '25 2 - AAC-Olympia 20 - 3
    2 okt.Blauw Wit 7 - Victoria '25 32 - 4
    1 okt.ST: Victoria'25/SCD'33 JO17-1 - SDOO JO17-13 - 2
    1 okt.ST:Victoria '25- SCD'33-AAC-Olympia JO15-1JM - Blauw Wit JO15-20 - 5
    1 okt.ST Victoria'25/SCD'33 JO13-1GJM - Woezik JO13-56 - 2
    1 okt.AVIOS/DBV JO11-2 - ST Victoria'25/SCD'33 JO11-1JM0 - 16
    25 sep.SCP 1 - Victoria '25 11 - 5
    25 sep.Krayenhoff 2 - Victoria '25 23 - 2
  • Team indeling

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Woezik JO9-4

    VS

    Victoria '25 JO9-2JM

    08 oktober 202208:30 uur
    Sportpark Woezik veld 4 B1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd