Victoria 2 "Herbstmeister"

Door een 3 - 1 overwinning op Woezik 5 staat het tweede elftal aan het einde van dit kalenderjaar bovenaan. De tweede competitiehelft zal echter zeer spannend worden, aangezien de ploegen dicht bij elkaar staan, zowel bovenaan als onderin.
Na enkele mindere resultaten wist Victoria vandaag de juiste afslag te vinden en zodoende weer 3 punten aan het totaal toe te voegen.

Dit leek er in het begin van de wedstrijd niet op. Het was Woezik dat met snelle combinaties voor het meeste gevaar zorgde. Zo was er al in de eerste minuut een kans voor de spitsen van Woezik, maar door goed ingrijpen van Pieter Litjens ging deze kans verloren. Woezik bleef zeker in het eerste kwartier de bovenliggende partij en kreeg voldoende mogelijkheden om de score te openen. Het was echter steeds een voetje of een been of een redding van Pieter Hol die een doelpunt van Woezik wisten te voorkomen. Na het openenings kwartier werd het evenwicht in de wedstrijd hersteld en kreeg Victoria gaande weg meer grip op het spel van Woezik. Dit resulteerde nog niet gelijk in kansen, maar het gevaar van Woezik werd steeds minder.
Een kwartier voor rust kwam Victoria toch op 1 - 0. Na een dieptepass vanaf de linkerkant legde Khalid de bal klaar voor Ivo. Een verdediger wist in eerste instantie zijn schot nog te blokken, maar op zijn rebound waren zowel de verdediger als de keeper kansloos. Na dit doelpunt ging het eindelijk weer lopen bij Victoria en via snelle combinaties werd het doel van Woezik onder vuur genomen. Dit leverde ook diverse kansen op, maar zoals de laatste weken waren de voorwaartsen erg slordig in de afwerking. Twan schoot geheel vrij voor de keeper tegen hem op en Ivo speelde de bal te laat op Mark, die de bal voor het intikken had. Ook waren er nog twee kansen voor Martin, maar zijn inzetten waren niet hard genoeg, zodat de keeper redding kon brengen. Woezik kwam er het laatste kwartier niet meer aan te pas. Wel was het jammer dat in deze sportieve wedstrijd vlak voor rust een rode kaart viel aan de kant van Woezik. Achter de rug van de scheidsrechter vond een schermutseling plaats
(zonder bal in de buurt), waarbij de scheidsrechter alleen de natrappende beweging van een speler van Woezik zag.

In de tweede helft ging Victoria vrolijk verder met aanvallen en het missen van enorme kansen. Woezik kwam er nog maar sporadisch uit en wist niet veel gevaar meer te stichten. Victoria scoorde al vrij snel de 2 - 0. Ivo gaf de bal ineens voor op Khalid bij de tweede bal. Deze hoefde zijn voet maar tegen de bal te zetten om hem in het lege doel te schuiven. Na dit doelpunt verdween de scherpte bij Victoria en probeerde Woezik er met enkele counters eruit te komen. Hierbij hadden ze ongeveer een kwartier voor tijd succes mee. Na een mooie aanval wist een van de spitsen vrij bij de tweede paal de bal binnen te schieten. Woezik geloofde weer in een beter resultaat, maar de achterhoede van Victoria gaf weinig kansen meer weg. Wel ging Victoria zelf door met het missen van diverse kansen, al wist Twan vlak voor tijd de bal in de rebound in het lege doel te schuiven.

Na de eerste seizoenshelft staat het tweede elftal bovenaan, ondanks de mindere periode van de afgelopen weken. Na een paar weekjes rust zal in 2009 dezelfde weg bewandeld moeten worden om deze positie te handhaven, waarbij zeker het combinatievoetbal zal terug moeten keren tijdens de gehele wedstrijd. Tot in 2009!!!!!!!!!!!